Lëshoj banesën me qera ne Lakrishte

Jepet me qera nga: Agimi 03 Tet 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lakrishte
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesën me qera te Sheshi “Bill Klinton“ afër ProCredit Bankes, ne Prishtine , banesa ka tri dhoma, kuzhine , ballkon,banjo , nxemje qendrore nga termokosi , dere te blinduar. Uje 24 ore . Banesa eshte komplet e renovuar.
Banesa eshte afer Shkolles se mesme Xhevdet Doda dhe shkolles Shtjefen Gjeçovi.

Banesa ka parking te mjaftueshëm.


Tel: 044/65 99 95 & 049 455 722

Viber: 0037744182313
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim