Lëshoj banesën me qera ne Ulpianë Prishtinë

Jepet me qera nga: KASTRATI A 27 Dhj 05:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesën me qira ne Ulpiane, afër shkolles “Hasan Prishtina”, Spitalit perkatësisht te pompa e benzinës "INA PETROLL ", banesa gjindet ne katin e pare dhe ka dy dhoma, kuzhine , ballkon,banjo komplet e mobiluar, nxemje qendrore.
E pershtateshme per bashkadhetaret qe vijne per pushime, parking i mjaftueshem.
Nga pronari.
Tel: vala. 044/65 99 95 & ipko. 043 65 99 95
Viber: 0037744182313
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim