Lëshoj banesën me qera te Sllovenia Sport

Jepet me qera nga: Syla 29 Krr 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesën me qera te Sllovenia Sport (mrapa Hotel Sirius). Banesa është në katin e I - rë, ka dhomën e ditës me kuzhinë, një dhoma gjumi, banjo, ballkon, ngrohje qëndrore individuale ,....Banesa ështe e mobiluar në tërsi dhe e pa banuar më parë. Për më shumë ju lutemi të na kontaktoni në këta Nr. tel... ose ne web faqen tone.....

www.prishtinaestate.com

Qmimi 300 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim