Lëshoj banesën me qera

Jepet me qera nga: Adem ARIFI 09 Shk 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr.Gariboldi Hyrja Nr.15
Sipërfaqe: 45 m2
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera eshte e pershtatshme per afarizem, banesa gjendet perball Hotel Grandit ne Prishtinë
Banesa eshte ne katin perdhesë si dhe i ka tri njësi
3-dhoma
Qmimi sipas marveshjes
Nr.kontaktues
044/845-978
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim