Lëshoj banesën me qera

Jepet me qera nga: Adem Luta 16 Shk 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesën me qera në lagjen Mati 1, në rrugen Theodor Myzaka/Ahmet Koronica (objekti i Pozhegëve).
Banesa ka 2 dhoma gjumi, nje sallon te madh me kuzhine, nje banjo dhe nje terase te madhe, 75m2, dhe gjindet ne katin përdhesë. Banesa eshte komplet e mobiluar.
Banesa eshte e pershtatshme si per studenta ashtu edhe per familje.

Çmimi: 200 Euro per muaj.

Nese jeni te interesuar, thirrni ne numrat:
044 344 747 ose 049 622 602.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim