Lëshoj banesën me qira në Breg të Diellit

Jepet me qera nga: Shefki Dalipi 18 Nën 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Bregu i Diellit te Inzhenjeringu
Sipërfaqe: 63 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesën me qira në Breg të Diellit te Inzhenjeringu. Banesa është e mobiluar, ka sallonin, kuzhinën dhe një dhomë gjumi.

Ka ujë 24h dhe nxemje qendrore.Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim