Lëshoj banesën me qira ne bllokun e Simfonisë,

Jepet me qera nga: Banesa Ulpianë 17 Jan 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Afer "Simfonise"
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne bllokun e Simfonise, perballe çerdhes.
Banesa gjindet ne katin e pare dhe ka kuzhine e sallon, dhome gjumi, shpajz, banjo dhe koridorin.
Eshte e pershtatshme, per banim, zyre, laborator ordinance, etj.
Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim