Lëshoj banes me qera në Breg të Diellit

Jepet me qera nga: Uranik 28 Sht 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banes me qera te furra qerimi 2. Banesa gjendet në breg të diellit . Prapa furrës qerimi2. Banesa përmban: 2 dhoma (1 të gjumit dhe 1 sallon), banjon dhe wc. Ka afërsisht 50-55 m2. Mundësi banimi mbi 2 persona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim