Lëshoj banes me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Fazile Hoxha 04 Jan 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet ndragodan afer ambasades ruse tek fitnes flori,banesa ka 2 dhoma gjumi,sallon,kuzhin,pushimore,banjo dhe 3 ballkone.Banesa është në gjendje te rregullt ajo gjindet ne katin e katërt ka nxemje qëndrore me enërgji elektrike per me shum informata kontaktoni numrin 044/253/978.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim