Lëshoj banes me qera te furra Qerimi 2

Jepet me qera nga: Uranik 28 Sht 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banes me qera te furra qerimi 2.
Banesa gjendet në breg të diellit . Prapa furrës qerimi2.
Banesa përmban: 2 dhoma , banjon dhe wc.
Ka afërsisht 50-55 m2.
Mundësi banimi mbi 2 persona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim