Lëshoj banes me qira Bregu i Diellit

Jepet me qera nga: Shefki Dalipi 17 Nën 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 63 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
lëshoj banes me qira Bregu i Diellit te Inzhenjeringu. Banesa është e mobiluar, ka sallon kuzhin dhe një dhomë të fjetës.
ujë 24 ore
nxemje qendrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim