Lëshoj banes me qira ne Prishtine

Jepet me qera nga: Albunita Musliu 28 Mar 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banes me qira , ne lagjen Kalabria tek banesat e Fitores . Banesa eshte e mobiliuar teresisht dhe mobilet jane te reja . Banesa ka një dhome gjumi , kuzhine , dhoma e pritjes , banjo dhe ballkon .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim