Lëshoj banesa me qera ta sllovenia sport .

Jepet me qera nga: Visar 26 Gsh 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesa me qera ta sllovenia sport per student dhe familjar.
Qmimi sipas marrëveshjes .
Numrat kontaktues :
049438082
044865395
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim