Lëshoj banesen me qera.

Jepet me qera nga: Arben 03 Shk 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kalabria
Sipërfaqe: 48 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoje banesen me qera ne Lagjen Kalabria, afer Stacionit të Autobuseve. Eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:

Sallon me kuzhine
Nje dhome gjumi
Korridor
Banjo dhe
Balkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim