Lëshoj banesen me qera në Bregun e diellit

Jepet me qera nga: Bajram 10 Sht 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i diellit
Sipërfaqe: 86 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë
Komuna: Prishtinë
Banes ka dhomën e ndejes , dy dhoma të fjetjes,dy paradhoma,një banjo dhe një WC dhe dy ballkona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim