Lëshoj banesen me qera në Lagjen Ulpiana

Jepet me qera nga: Prishtina Estate 16 Mar 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesen me qera në Lagjen Ulpiana, afër Sh.F. Hasan Prishtina. Banesa është në katin e I-rë, ka dhomen e ditës me kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo, ballkon, klimatizim, ngrohje qendrore të qytetit me Termokos. Banesa ështe komplet e renovuar dhe është e mobiluar ne mënyrë moderne. Për më shumë ju lutemi të na kontaktoni në këta Nr. tel... ose na vizitoni në web faqen tone....


045 774 477
038 500 111
www.prishtinaestate.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim