Lëshoj banesen me qera në Ulpianë

Jepet me qera nga: Noli 25 Sht 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesen me qera . Gjendet në Prishtinë në lagjen Ulpiana mbrapa Hotel Bacit . Banesa është e rinovuar dhe mbizotëron një ambient i paster jetese . Ajo posedon nxemjen qendrore të qytetit dhe është e mobiluar komplet .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim