Lëshoj banesen me qera në lagjen Bregu i Diellit

Jepet me qera nga: Prishtina Estate 11 Nën 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesen me qera në lagjen Bregu i Diellit, banesat e ONTEX-it. Banesa është në katin e katërt dhe ka 95m2, ka sallon me kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo plus wc, 1 ballkona, ngrohje qendrore të qytetit, e mobiluar komplet. Ka ujë, rrymë dhe sigurim 24 orë. Për më shumë ju lutemi të na kontaktoni në këta Nr. tel, ose na vizitoni në web faqen tonë....

Qmimi 500 Euro


045 774 477
038 500 111
www.prishtinaestate.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim