Lëshoj banesen me qera në lagjen Bregu i Diellit

Jepet me qera nga: Prishtina Estate 05 Pri 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesen me qera në lagjen Bregu i Diellit, afer qendres tregtare. Banesa është në katin e katërt dhe ka 120m2, ka sallon me kuzhinë, katër dhoma gjumi, dy banjo, 2 ballkona, ngrohje qendrore të qytetit, e mobiluar komplet. Për më shumë ju lutemi të na kontaktoni në këta Nr. tel, ose na vizitoni në web faqen tonë....

Qmimi 400 Euro


045 774 477
038 500 111
www.prishtinaestate.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim