Lëshoj banesen me qera ne Dragodan 80m2

Jepet me qera nga: Banese 03 Nën 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dragodan afer Mini Max
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesën me qera në Dragodan afer Mini Max-it. Banesa ka 80m2 dhe është e pa mobiluar. Gjendet në katin e 4 dhe ka këtë renditje:
sallon
kuzhin
2 dhoma gjumi
2 banjo
2 ballkona

Cmimi 300 euro
045/699-224
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim