Lëshoj banesen me qera te Sllovenia Sport

Jepet me qera nga: Prishtrin Estate 08 Gsh 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 57 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesën me qera te Slloveni Sport (mrapa Hotel Sirius). Banesa është në katin e V - të, ka dhomën e ditës me kuzhinë, një dhoma gjumi, banjo, ballkon, ngrohje qëndrore individuale ,....Banesa ështe e mobiluar në tërsi dhe e pa banuar më parë. Për më shumë ju lutemi të na kontaktoni në këta Nr. tel... ose na vizitoni në web faqen tone....

Qmimi 300 Euro

045 77 44 77
038 500 111
www.prishtinaestate.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim