Lëshoj me qera

Jepet me qera nga: Veprim 24 Mar 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj me qera banes në Kalabri (emshir) banesa poseson 2 dhoma gjumi, ni dhom dite+ kuzhinen, banjo si dhe dhomat Te bashkangjitura me terasa, banesa është e mobiluar me mobile Te reja ujê 24H rrym banesa është në Katin e parë ka një siperfaqe 100m(katror) vlen të ceket hyrja kryesore në objekt është nën vezhgimin e kamerav 24h, Te interesuarit mund Te kontaktojn: 044503563 ,flm per miirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim