Lëshoj me qera banesën në lagjen Aktash.

Jepet me qera nga: Agjensioni "URANI" 15 Dhj 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Aktash
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj me qera banesën në lagjen Aktash.Banesa posedon 2 dhoma gjumi te pa mobiluara dhe nje dhome te femijeve ndersa kuzhina eshte e mobiluar.Gjendet ne katin e 2.Mund te perdoret edhe per zyre.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim