Lëshoj me qera banesën

Jepet me qera nga: Muhid 20 Sht 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr. Muharrem Fejza tek rredhi afer Eulex-it
Sipërfaqe: 72 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Lëshoj me qera banesën përball rrethit tek ministria e industrisë dhe tregtisë, saktësisht afër Eulex-it.
Banesa është e mobiluar në tersi, kati i 6, uji 24h, ashensor, etj., dhe ka këtë renditje:

1 Sallon me kuzhine
1 Dhoma gjumi
1 Korridor
1 Ballkon
1 Banjo


Oferta vlen vetëm për familjar, dhe shume e përshtatshme për studentet që studiojnë mjekësinë (banesa është shumë afër spitalit)

Tel.: mob.: 044 318 267
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim