Lëshoj me qera banes ekstra luksoze.

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensia "URANI" 15 Dhj 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Rr.Bajram Kelmendi
Sipërfaqe: 105 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj me qera banesën ne Rr.Bajram Kelmendi.Banesa posedon 3 dhoma gjumi,sallon me kuzhine dhe 2 banjo.Banesa eshte e mobiluar dhe eshte ekstra luksoze.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim