Lëshoj shtëpinë me Qera ne Prishtinë

Jepet me qera nga: Agimi 19 Jan 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Jap me qera katin e pare te shtepise, me hyrje te veqant, ne Prishtine , ne Rr. “Xhavit Ahmeti “ Nr. 6. Shtepia gjendet perballe Toukbaqes dhe ka: dy dhoma dhe kuzhine, Koridor , Banjo , Uje 24 ore pa nderprer. Oferta vlene vetem per familjar. Shtepia posedon edhe garazhe. Vende shum i qete. Te interesuarit mund ti shfrytezojne dy kat te shtepise (5 dhoma , dy kuzhina, dy banjo).

Shtepia posedon edhe nje hyrje tjeter te veqant per familje me më pak antarë (dhome dhe kuzhine).

Eshte afer Universitet Amerikan (AUK).

Tel:vala : 044/ 234 235

Viber: +37744182313
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim