Lëshojmë banesë me qera

Jepet me qera nga: xhyla 19 Shk 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Ahmet Gashi
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Leshoje banesen me qira ne Lagjen e Spitalit,eshte e re dhe e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje:

sallon
kuzhine
nje dhomeshe ose dy dhoma gjumi
koridor
banjo
ballkon
Per me shume info
Tel; 044/375-549
Viber +37744375549
e-mail; xhylsimebislimi@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim