Lëshojmë banesë me qera në lagjen Pejton

Jepet me qera nga: Agjencioni Ylli Sot 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Pejton
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshojmë banesë me qera në lagjen Pejton te Bistro Bar me 3 dhoma gjumi, dhomë dite , kuzhin , banjo
Banesa ka 120m2 dhe është në katin e 5

çmimi:800 Euro pa shpenzime

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim