Lëshojm banes me qera

Jepet me qera nga: Festim Berbatovci 24 Gsh 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Një dhom gjumi, sallon kuzhinë koridor dhe banjo
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendët ne Breg te diellit mbi sallën 1 Tetori afër restaurantit " Davidof". Banesa ësht ne katin e 4, posedon liftin dhe ësht e pa mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim