Lëshojme banes me qera në Arbëri ish-Dragodan

Jepet me qera nga: Agjencioni Ylli 26 Mar 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Banesa ka nje dhome gjumi dhome dite me kuzhine banjo ballkon.
Banesa është komplet e mobiluar dhe e pershtatshme për banime.
Cmimi: 250 Euro
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim