LESHOHET BANESA ME QERA LAGJA AKTASH, PERBALL FA

Jepet me qera nga: Miftar 31 Tet 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Rinovuar
Komuna: Prishtinë
LESHOHET ME QERA BANESA E CILA GJINDET NE AKTASH, SAKTESISHT PERBALLE FAKULTETIT TE EDUKIMIT, AFER EXTREME PIZZA.

BANESA ESHTE NE KATIN 4. DHE PERBEHET NGA: SALLON, KUZHINE, TRAPEZARI, BANJO, BALLKON, DHOME GHUMI, DHOME PUNE, KORIDOR.

BANESA ESHTE E RENOVUAR DHE ESHTE ME KUSHTE SHUM TE MIRA BANIMI, PO ASHTU KY OBJEKT ESHTE MJAFT I NXEHTE, ME NJE FJALE BANESA ESHTE SHUM E PERSHTATSHME PER BANIM.

LESHOHET ME QERA PER QIFT APO FAMILIAR PO EDHE PER 2-4 STUDENTE.

QMIMI: 250EURO

TEL: 044/799-348 049/224-524banes me qera, student, qift, qender, fakultetet, fakultet, ekstreme pica, extreme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim