LESHOHET BANESA ME QERA NE QENDER TE PRISHTINES

Jepet me qera nga: Haki 15 Mar 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1,5
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne qender te Prishtines. Banesa gjendet afer hotelit "Swiss Diamond". Eshte e tera e mobiluar dhe eshte e pershtatshme per nje cift bashkeshortor. Nr.kontaktues: 044-217-046.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim