LESHOHET BANESA ME QERA NE TOPHANE

Jepet me qera nga: Bislim Berisha 08 Nën 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 76 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne Tophane.
Eshte ne katin e pare:,ka dy dhoma gjumi sallon, kuzhine dhe dy ballkona. Eshte e mobiluar mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim