LESHOHET BANESA ME QIRA LIR DHE MIR 71M2 230ERO

Jepet me qera nga: arianit 08 Maj 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: bregu i diellit
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Dupleks
Komuna: Prishtinë

leshoj banesen me qira te bregu i diellit

banesa i ka 3 dhoma

eshte 70m2

te gjitha mobilet e reja

QMIMI 230ERO

tel 044284416 +viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim