LESHOHET BANESA ME QIRA NE MATI 1,PRISHTINE

Jepet me qera nga: grand 13 Krr 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: MATI I
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
leshoj me qira banesen ne Prishtine,lagja mati 1,prapa banesave te Royal-it,
Kati 6

Banesa perbehet nga:
-2 dhoma gjumi
-Sallon dhe kuzhine
-Banjo,
-Ballkon,
-Garazh,
-Nxemje qendrore,
-Uj 24 ore,
-Mirmbajtje te objektit dhe liftit,


Cmimi:400euro (pa garazh),
450euro(me garazh)

tel: 044358416,
049179607
e-mail:grandimpex@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim