LESHOHET BANESA ME QIRA NE TOPHANE

Jepet me qera nga: Endrit 31 Mar 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: LESHOHET BANESA ME QIRA NE TOPHANE
Sipërfaqe: 76 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne lagjen tophane, banesa ka dy dhoma gjumi, sallon, kuzhine, dy banjo, ballkon, eshte ne katin 6, lifti gjithmon funksional, uje dhe rryme 24h.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim