LESHOHET BANESA ME QIRA NE ULPIAN

Jepet me qera nga: maki 24 Dhj 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: ulpiana A3
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira banesen dy dhomshe e mobilume dhe e renovuar.Banesa ndodhet ne ulpian te selia e AAK.Te interesuarit te lajmrohen ne tel. 045890364
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim