LESHOHET BANESA ME QIRA

Jepet me qera nga: AFERDITA 06 Pri 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: DARDANIA
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa dy dhomeshe ne lagjen DARDANIA . Eshte e renovuar tersisht dhe e mobiluar per nje familje te re moderne.Ka poziten e pershtateshme te banimit me shume perparesi : Shkolla fillore shume afer , shitore dhe marketet e mdhaja ,sallon ondullimi ,sallon bukurije , dizejnator qka eshte me shume rendesi per shendetin parkun e ka prapa baneses .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim