LESHOHET BANESA SUPER LUKSOZE ME QERA

Jepet me qera nga: luan 10 Jan 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

570 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qera banesa 100meter katrore e cila gjendet te Semitronix perballe JUMBO. Banesa ka:
Sallon me kuzhine
2 Dhoma gjumi
2 Banjo
Ne Qmimin e qerase perfshihen: Mirembajtja e baneses, LIfti, Garazha, Sigurimi, Internet dhe Kabllovik HD.
Banesa posedon Klime si dhe nxemje qendrore vetanake me rryme. Cmimi i diskutueshem.


Preferohen nderkombetaret ose familje pa femije te vegjel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim