LESHOHET BANESE ME QERA NE LAGJEN ARBERI

Jepet me qera nga: Valon 18 Sht 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjja Arberia
Sipërfaqe: 82 m2
Komuna: Prishtinë
Japim banese me qera ne Lagjen Arberia, me parking. Banesa leshohet per nderkombetar apo familjar.
Banesa eshte e mobiluar teresisht, e re, uje dhe rryme 24h. Banesa gjendet ne Katin e I-re, perball Ambasades se Austrise.
BANESA POSEDON:
2 dhoma gjumi
Sallon me kuzhine
1 banjo
2 shpajza
Ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim