LESHOHET ME QERA BANESA NE QENDER TE PRISHTINES

Jepet me qera nga: Haki 12 Pri 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1,5
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne qender te Prishtines. Banesa gjendet afer hotelit "Swiss Diamond". Eshte e tera e mobiluar dhe eshte e pershtatshme per nje cift bashkeshortor. Nr. Kontaktues: 044-939-790.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim