LESHOHET ME QERA GARSONIERE 35m2 ULPIANE

Jepet me qera nga: Miftar 31 Tet 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: ULPIANE
Sipërfaqe: 35 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
LESHOJ ME QERA GARSONIEREN 35m2, ESHTE ME KUSHTE SHUME TE MIRA TE BANIMIT, GJINDET NE KATIN E 6, TE "INA" PETROL NE ULPIANE,
PERBEHET NGA: 1 DHOME E MADHE ME KUZHINE DHE BALLKON, DHE 1 KORIDOR ME 1 BANJO, E MOBILUAR DHE KOMPLETUAR.
QMIMI 150Euro
TEL: 044/799-348 049/224-524
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim