LESHOHET ME QERA

Jepet me qera nga: Kujtim Sermaxhaj 11 Gsh 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prekazi 643, Prishtine
Sipërfaqe: 45 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qera banesa ne Lagje te Spitalit, perballe ndertesave te Royal-it. Banesa ka nje dhome gjumi, nje dhome dite me kuzhine, banjo dhe ballkon. Banesa edhte ndertim i ri dhe shume e paster. Preferohet te leshohet vetem me mobile baze: kuzhine, rrobalarese etj. dhe preferohen familjaret.

Cmimi sipas marrevshjes!
sermaxhaj.k@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim