LESHOI BANES ME QERA NE DARDANI TE PARKU DARDANIA

Jepet me qera nga: fehmi 14 Jan 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: DARDANI
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
BANESA GJINDET AFER PARKUT DARDANIJA KATI I 5 DHE KA 3 DHOMA E MOBILUEME E PERSHTATSHME PER STUDENTA KA 5 KREVETA NJESHA PER FJETJE NE DY DHOMA DHE SALLONIN ME TREPEZARI DHE KUZHINE
BANESA VETEM PER STUDENTA MASHKUJ
BANESA NUK LESHOHET PERMESE AGJENCIONEVE TE PATUNDESHMERIS.KONTAKTI MBAS ORES 17 e 30 minuta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim