LESHOJ BANES ME QERA TE PARKU I QYTETIT.

Jepet me qera nga: Riza 01 Tet 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banes Me Qera te Parku i Qytetit-Teatri Dodona.Kati i pare,eshte e mobiluar ,ka sallon,kuzhin,banjo,koridor dhe ballkon.Per me shim info.044258681
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim