LESHOJ BANES NE KUADER TE SHTEPIS ME MOBILJE

Jepet me qera nga: BLERIM 28 Sht 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: RR MBRETRESHA TEUTA
Sipërfaqe: 67 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
leshoje katine e dyte te shtepis me qira me hyrje te veqant me mobilje dhe me paisjet e amviseris shtepia eshte ndertim i ri e izoluar dhe ka ket perberje dhoma e dites dhoma e fjetjes kuzhina e veqant banjo koridor taras vendparking per vetur uj rrym 24 or etj shtepia gjendet ne lagjen taukbashqe afer stadiumeve te tenisit prishtine preferoj qift familje qmimi 170euro + pagesa e rrymes per info tjera lajmronu ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim