LESHOJ BANESE ME QIRA...1...DHOMSHE...

Jepet me qera nga: Xxx 25 Tet 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes...1...dhomshe ne katin dyt me qira
te qafa per ball qeveris afer prokredit bankes
ne rrugen kryesore..te renovuar...dhe..mobiluar...
ne mnyr moderne me gjitha orendit....lshohet...
per dy femna...qmimi...200 ero..044/352/966
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim