LESHOJ BANESEN ME QERA

Jepet me qera nga: agimi 09 Sht 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera me 6 studente, banesa gjindet ne Ulpiane dhe ka 3 dhoma dhe eshte komplet e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim