LESHOJ BANESEN ME QERA

Jepet me qera nga: Agim Aliu 09 Sht 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ulpiana
Sipërfaqe: 88 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera per 6 studente, banesa gjindet mrapa AAK, rr. Muje Krasniqi afer furres ULPIANA, banesa posedon 3 dhoma te mobiluara te dedikuara per studente, 2 persona ne nje dhome.
Banesa gjindet ne katin 3 dhe posedon ngrohje te qytetit gjate stines se dimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim