LESHOJ BANESEN ME QERA NE ULPIAN

Jepet me qera nga: Banesa 19 Gsh 00:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne Ulpian tek Restaurant Moxarti ka 2 dhoma gjumi sallon kuzhin ballkon tersisht e mobiluar dhe gjendet ne katin e 3 qmimi 350 i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim